Kit Focus Optimum 30-60x85 Sirui R3213-VH10X - 10 let záruka

Pozorovací dalekohled s konstrukcí, odolnou vůči povětrnostním vlivům a vynikající optickou perfekcí. Focus Optimum vám poskytuje dokonalý zážitek z přírody s úžasnou ostrostí a věrnou reprodukcí barev.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 28731
55 990 Kč 46 272,73 Kč bez DPH
Kit Focus Optimum 30-60x85 Sirui R3213-VH10X - 10 let záruka
28731 kit focus optimum 30 60x85 sirui r3213 vh10x 10 let zaruka
Novinka Doprava zdarma

Focus Optimum 30-60x85 APO ED

Pro mnoho lidí je pobyt v přírodě důležitý pro životní pohodu. Je to kouzelné místo, kde jsme všichni vítáni, můžeme si odpočinout, objevit a hlavně najít sami sebe.

Severská příroda poskytuje skvělou scenérii s velkou rozmanitostí hlubokých lesů, nesčetným množstvím jezer, řek, luk, hor, fjordů, zátok a souostroví.

Na všech těchto místech najdete dokonalé detaily a divokou zvěř, častokrát pro lidské oko téměř neviditelné.

Příroda v Skandinávii je nejen divoká a krásná, ale dokáže také překvapit náročnými výzvami. Tma, zima, bouřky, déšť, proměnlivé počasí a výkyvy teploty. Od hodnoty několika minus stupňů až pod -30, tyto teploty kladou vysoké nároky jak na zařízení, tak na člověka.

Fantastické místo plné dobrodružství, kde je vždy možné objevit a spatřit vzrušující věci - proto jsme taky vytvořili Focus Optimum. 

Focus Sport Optics jsme založili téměř před 40 lety a od té doby vyvíjíme klasické a pozorovací dalekohledy a dálkoměry, určené speciálně pro severské klima.

Focus Optimum je náš nejpropracovanější sledovací dalekohled, jaký byl kdy vyroben. Navržen pro dobrodruhy, lovce, pozorovatele ptactva a milovníky přírody, kteří kladou ty nejvyšší nároky na konstrukci, ostrost a věrné zprostředkování barev.

Focus Optimum byl navržen přímo pro vás!

Špičková optická konstrukce

Díky vynikající optické konstrukci, která se skládá z dvojité struktury čočky ED objektivu a jedné čočky Fluoride HD, Focus Optimum poskytuje vynikající kvalitu obrazu s detaily ostrými jako břitva, ale také vysokým kontrastem celého zorného pole.

Pokročilá optická vrstva čoček vytváří věrnou reprodukci barev a ukazuje dokonalost přírody přesně tak, jak je tomu v realitě.

Díky optické konstrukci je možné sledovat detaily i ve tmavém a náročném prostředí a slabém světle.

Úchop je stabilní, dobře vyvážený a působí přirozeně. Sledovací dalekohled má kroužek pro zaostření v pase a kolečko se správným odporem, který vám umožní zaostřit opravdu rychle - bez ohledu na to, zda prší nebo jestli máte na rukou hrubé zimní rukavice. Okulár má rotační očnici pro pohodlné sledování s brýlemi i bez nich.

Tělo tvoří směs slitiny hliníku a hořčíku. Je lehké, ale zároveň extrémně odolné, proto vydrží použití ve všech povětrnostních podmínkách. Tělo se nachází v robustním a odolném gumovém krytu, rezistentním vůči všem přírodním živlům a zároveň poskytuje dobrý úchop v rukavicích i bez nich.

Přední 85mm čočka má pokročilou FMC povrchovou úpravu, odpuzující nečistoty, déšť a otisky prstů. Získáte tak jasný obraz i za horších povětrnostních podmínek.

Focus Optimum je vodotěsný a plněný dusíkem, díky čemu se v dalekohledu nikdy netvoří kondenzace. Dodává se s praktickým pouzdrem pro ochranu a přenášení. Váš dalekohled tak bude chráněn, dokonce i když jej používáte. 

S Focus Optimum chceme, abyste zažili přírodu takovou, jaká skutečně je. Majestátní, uklidňující a plnou dobrodružství, čekajících, až je objevíte.

Focus Optimum vyrábí Nordics pro Nordics fanoušky.

Focus Optimum byl navržen přímo pro vás.

Hlavní vlastnosti

  • Optická konstrukce se skládá ze dvou ED a jedné Flouride HD čočky. Pozorovací dalekohled vytváří úžasnou kvalitu obrazu s vynikající transmisí světla a dokonale věrnými barvami.

  • Šikmá konstrukce snižuje montážní výšku sledovacího dalekohledu a proto je stabilnější.

  • Focus Optimum je vodě odolný a naplněný dusíkem, což znamená, že se v dalekohledu nikdy nevytváří kondenzace.

  • Pokročilý FMC potah odpuzuje nečistoty, déšť a otisky prstů a pomáhá vám zažít jasný obraz také v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Focus Optimum je dodáván s ochranným neoprenovým pouzdrem a čisticím hadříkem. Stativový lem je kompatibilní s Arca Swiss.

Stativ Sirui R-3213X¨:

Přepracovaný stativ poskytuje zvýšenou stabilitu a nosnost.
Nový křížový vzor vrstev uhlíkových vláken poskytuje výrazně zvýšenou stabilitu a snížení vibrací.
Nový systém aretace úhlu nohou umožňuje rychlou a spolehlivou volbu jedné ze tří poloh úhlu.
3-bodová uzamykací platforma umožňuje rychlou a bezpečnou konverzi ze stativu na stativ
Pro rychlost a pohodlí má každá noha mechanismus automatického zamykání úhlu nohou.
Lehké 10vrstvé nohy ze 100% uhlíkových vláken.
Plochou plošinu lze nahradit 75mm mísou (součástí dodávky) nebo středovým sloupkem (370 mm) pro extra výšku (součástí balení).
Vestavěná vodováha umožňuje rychlé a snadné horizontální nastavení.
Vyměnitelná gumová patka/nerezový hrot.
Pěna na 2 nohách
Závěsný hák je také nástroj na imbusový klíč.
Poznámka!
Maximální výška pouze s plochou základnou je 143 cm.
S namontovaným středovým sloupem je maximální výška 180 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Focus Optics
Záruka: 10 let