FOMEI 8x52 FOREMAN PRO XLD

Značka: Fomei
Nová generace populárních loveckých dalekohledů FOREMAN PRO XLD vyniká skvělou ergonomií a novými prvky optické soustavy.
Dostupnost 1 týden
Kód: 21027
8 066 Kč 6 666,12 Kč bez DPH
FOMEI 8x52 FOREMAN PRO XLD
Značka: Fomei
23427 fomei 8x52 foreman pro xld
Doprava zdarma
Nová generace loveckých dalekohledů FOMEI FOREMAN PRO XLD je vyvinuta se zaměřením na maximální využití při pozorování za soumraku, za šera nebo v obtížných světelných podmínkách. Hlavní výhodou je vynikajicí ovladatelnost a světelný výkon optické soustavy.
 
Dalekohledy FOREMAN PRO XLD jsou vyráběny za použití materiálů nejvyšších kvalitativních parametrů. Všechny čočky objektivů i okulárů dalekohledu jsou opatřeny speciálními antireflexními vrstvami HTC (High Transmission Coating). Hranoly dalekohledu jsou ošetřeny vrstvami  DEC (Di-Electrical Coating). Kombinace antireflexních vrstev HTC / DEC zajišťuje maximální propustnost celé optické soustavy. Dalekohledy vynikají vysokou hranovou ostrostí obrazu a maximální celkovou propustností světla. Vzhledem ke své vynikající světelné propustnosti využívají „zbytkového světla", jsou tedy vhodné i pro noční pozorování zvěře, oblohy apod. Tam, kde lidské oko vidí již pouze černý stín, jsou při pozorování dalekohledem FOMEI FOREMAN patrné i detaily.
 
Využití antireflexních vrstev HTC a DEC zajišťuje méně než 10% odraz světla a umožňuje více než 90% propustnost světla.
 
Tělo dalekohledu je plněno suchým dusíkem, což zabraňuje vnitřnímu orosení při náhlé změně teploty a také zajišťuje jeho voděodolnost. Robustní konstrukce dalekohledů FOREMAN PRO XLD rozšiřuje široké možnosti využití. Průměr vstupních čoček (objektivu) 52mm, v kombinaci s použitým materiálem a technologiemi, nabízejí skvělé optické vlastnosti při zachování nízké hmotnosti a kompaktních rozměrů.
 
 
Technické parametry
 
Zvětšení: 8
Průměr objektivu: 52mm
Zorný úhel: 5,6°
Zorné pole v 1000m: 98m
Minimální ostřicí vzdálenost: 2,5m
Relativní světelnost: 45,25
Optický výstup: 6,5mm
Sklo hranolu: BaK4
Úprava čoček: HTC/DEC
Dioptrická korekce: +/- 4dptdpt
Stativový závit: Ano
Šířka: 135mm
Délka: 164mm
Hmotnost: 924g
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fomei dalekohledy
Záruka: 60
Doporučená značka: Fomei

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: