Puškohled Fomei 2,5-10x50 BEATER II SMC G4

Značka: Fomei
Puškohled druhé generace Fomei Beater II 2,5-10x50 IR-SF je univerzální puškohled z produkce společnosti Fomei a.s. Hradec Králové. Jedná se o puškohled nové generace vybavený červeným bodem vhodný pro použití za zhoršených světelných podmínek nebo pro střelbu na větší vzdálenosti.
Dostupnost Na objednávku nebo nedostupné
Kód: 8525
7 116 Kč 5 880,99 Kč bez DPH
Puškohled Fomei 2,5-10x50 BEATER II SMC G4
Značka: Fomei
18660 puskohled fomei 2 5 10x50 beater ii smc g4
Doprava zdarma

Vyniká vysokou odolností proti zpětnému rázu. Výrobce uvádí, že je schopen odolat ráži .300 Winchester Magnum. Tubus o průměru 30 mm je plněn dusíkem, vyroben z jednoho kusu hliníkové slitiny a jeho stěny navíc zesíleny pro vyšší tuhost materiálu. Pro uchycení na zbraň je vhodné použít ocelovou násuvnou montáž. 

Model druhé generace uspěšné řady FOMEI BEATER. Variabilní optika, zaměřovací osnova je vybavena červeným bodem.
 
Tělo puškohledu je plněno suchým dusíkem. Vyniká vysokou odolností proti zpětnému rázu odpovídajícímu například 300WIN Magnum.
 
Tubus je vyroben z jednoho kusu a jeho stěny jsou zesíleny pro vyšší tuhost. Optická část je ošetřena SMC vrstvami pro vysokou světelnou propustnost a brilanci obrazu.
 
Pro uchycení na zbraň doporučujeme použít pevnou násuvnou ocelovou montáž pro tubus 30mm.
 
Ovládání jasu červeného bodu je na levé straně těla puškohledu.
 
Intenzitu bodu lze regulovat v 6 stupních. 3 stupně pro denní osvit a 3 stupně pro noční osvit. Intenzita osvětlení je ovládána tak, že jas červeného bodu je zvyšován vždy směrem od 0. To umožňuje jednoduchou a rychlou volbu ve dne i v noci . Z každé pozice lze osvětlení vypnout otočením oběma směry. Tím je jednoduše puškohled připraven pro opětovné zapnutí na poslední použité poloze osvitu červeného bodu.
 
BEATER II v novém ergonomickém designu pro ovládání variabilního zvětšení. Je vybaveno výstupkem, který umožňuje kontrolovat nastavení zvětšení obrazu hmatem. Střelec má tak vždy přehled o nastavení zvětšení, i v noci. Krytky nastavení optiky a ovládání intenzity červeného bodu jsou opatřeny novým designem, který usnadňuje manipulaci s nimi.
 
Při výrobě BEATER II byly použity nové materiály pro uložení optiky zaměřovací osnovy, které jsou u těchto modelů z bronzu. Záruka 5 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Fomei puškohledy
Záruka: 60
Doporučená značka: Fomei
Zvětšení: 2,5-10x
Průměr objektivu (mm): 50
Zorný úhel: 7-2
Zorné pole ve 100 m (m): 122-35/1000 m
Optický výstup (mm): 15-4,8
Průměr tubusu (mm): 30
Délka (mm): 325
Hmotnost (g): 610

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: